مقالات

انواع پایه تلویزیون

انواع پایه تلویزیون - میز تلویزیون چوبی - خرید جلو مبلی چوبی در کرج و تهران - تلفن: 09129750852 - گردو اسلب --

ما در این مطلب به مبحث انواع پایه تلویزیون می پردازیم. ما در گردو اسلب ارائه بهترین کیفیت کالا و خدمات با مناسب ترین قیمت را وظیفه اصلی خود می دانیم.چون معتقدیم شما لایق بهترین ها هستید و اعتماد شما برای ما بهترین و بالاترین سرمایه است. جهت خرید و اطلاع از قیمت انواع میز جلو مبلی ، میز تلویزیون ، میز ناهار خوری ، روشویی، میز کنفرانس چوبی ، دیوایدر ، میز کنسول ، ظروف روستیک و …  در کرج و تهران می توانید با کارشناسان گردو اسلب در تماس باشید.

انواع پایه تلویزیون

اگر عاشق تماشای تلویزیون و فیلم هستید، پس می دانید که داشتن یک پایه عالی برای تلویزیون چقدر مهم است. پایه تلویزیون نه تنها باید اندازه مناسبی داشته باشد، بلکه باید سبک و رنگ مناسبی نیز داشته باشد تا با دکوراسیون منزل شما مطابقت داشته باشد. با انواع مختلف پایه های تلویزیون در بازار، تصمیم گیری برای اینکه کدام یک برای شما مناسب است، می تواند دشوار باشد.

انواع میز تلویزیون

هنگامی که شما در بازار برای یک پایه تلویزیون جدید هستید، چند نوع مختلف وجود دارد که می توانید به عنوان ایستگاه سرگرمی برای اتاق نشیمن، زیرزمین یا اتاق خانوادگی خود در نظر بگیرید. در اینجا بعضی از عالی ترین گزینه ها آورده ایم:

میز تلویزیون گوشه ای

این نوع پایه برای صرفه جویی در فضا عالی است، زیرا به خوبی در گوشه اتاق قرار می گیرد. میز های تلویزیون گوشه ای بیشتر دارای قفسه یا کابینت هستند.

میز تلویزیون کنسول

اگر می خواهید مکانی برای نگهداری کنسول های بازی یا سایر وسایل الکترونیکی خود داشته باشید، پایه تلویزیون کنسول گزینه ای عالی است.

میز تلویزیون

قفسه پایه تلویزیون مبلمانی است که دارای قفسه و کابینت است. اگر به فضای ذخیره سازی اضافی برای وسایل الکترونیکی خود نیاز دارید، این گزینه عالی است.

میز تلویزیون چرخان

اگر می خواهید بتوانید تلویزیون خود را جابجا کنید، یک پایه چرخان تلویزیون گزینه بسیار خوبی است. این نوع پایه دارای پایه ای است که امکان چرخش تلویزیون را فراهم می کند.

مرکز سرگرمی تلویزیون

مرکز سرگرمی تلویزیون قطعه ای از مبلمان است که معمولا دارای قفسه، کابینت و کشو است. اگر می خواهید یک سیستم سرگرمی خانگی ایجاد کنید، این یک گزینه عالی است.

مواد میز تلویزیون

وقتی صحبت از مونتاژ پایه تلویزیون می شود، چند نوع مواد مختلف وجود دارد که می توان آنها را از آنها ساخت. در اینجا برخی از محبوب ترین ها هستند!

میز تلویزیون چوبی

پایه های تلویزیون چوبی کلاسیک و جاودانه هستند. آنها در انواع چوب ها مانند بلوط، افرا و گیلاس وجود دارند. شما همچنین می توانید آنها را در رنگ های مختلف مانند سیاه، سفید و قهوه ای پیدا کنید.

چند پایه تلویزیونی زیبا از چوب وجود دارد:

میز تلویزیون فلزی

پایه های تلویزیون فلزی نیز بسیار محبوب هستند، زیرا ظاهری معاصر ارائه می دهند. آنها معمولا از فولاد ضد زنگ یا آلومینیوم ساخته می شوند و در رنگ های مختلفی از جمله مشکی، نقره ای و طلایی یافت می شوند.

اکنون که در مورد انواع پایه های تلویزیون بیشتر می دانید، می توانید شروع به خرید بهترین پایه برای خانه خود کنید!

تلویزیون استند با سبک

پایه‌های تلویزیون در سبک‌های متفاوتی عرضه می‌شوند تا با زیبایی منزل شما مطابقت داشته باشند . در اینجا چند راهنما برای خرید استندهای تلویزیونی به سبک آورده شده است:

 • پایه تلویزیون صنعتی

میز تلویزیون چیست؟

پایه تلویزیون مبلمانی است که برای نگهداری تلویزیون طراحی شده است. پایه‌های تلویزیون در اشکال و اندازه‌های مختلف تولید می‌شوند و می‌توانند از مواد مختلفی از جمله چوب، فلز و شیشه ساخته شوند. آنها همچنین در رنگ های مختلفی مانند سیاه، سفید و قهوه ای یافت می شوند.

میز تلویزیون را کجا بگذارم؟

پایه تلویزیون را می توان در چندین مکان مختلف در خانه شما از جمله اتاق نشیمن، اتاق خواب یا حتی آشپزخانه قرار داد. همه چیز به جایی بستگی دارد که می خواهید تلویزیون خود را قرار دهید. اگر تلویزیون کوچکی دارید، بهتر است آن را روی پایه ای در اتاق خواب خود قرار دهید تا فضای زیادی را اشغال نکند.

آیا میز تلویزیون باید بزرگتر از تلویزیون باشد؟

نه، پایه تلویزیون نباید بزرگتر از تلویزیون باشد. در واقع بسیاری از افراد ترجیح می دهند پایه کوچکتری داشته باشند تا فضای زیادی از اتاق را اشغال نکند. با این حال، مهم است که مطمئن شوید که پایه به اندازه کافی بزرگ است تا وزن تلویزیون را تحمل کند.

آیا میز تلویزیون باید بالاتر از مبل باشد؟

خیر، پایه تلویزیون نباید بالاتر از مبل باشد. این می تواند دیدن صفحه تلویزیون را دشوار کند.

به جای میز تلویزیون از چه چیزی می توانیم استفاده کنیم؟

اگر نمی‌خواهید از پایه تلویزیون سنتی استفاده کنید، گزینه‌های زیادی وجود دارد. در اینجا چند جایگزین وجود دارد:

 • مرکز سرگرمی – مرکز سرگرمی قطعه‌ای از مبلمان است که معمولاً شامل قفسه‌ها و کابینت‌هایی برای نگهداری وسایل الکترونیکی و رسانه است.
 • سبد تلویزیون – سبد تلویزیونی یک پایه متحرک است که می تواند از اتاقی به اتاق دیگر چرخانده شود. اگر تلویزیون کوچکی دارید که می خواهید بتوانید به راحتی در اطراف آن حرکت کنید، این گزینه عالی است.
 • پایه تلویزیون – پایه تلویزیون راهی عالی برای صرفه جویی در فضا است، زیرا به شما امکان می دهد تلویزیون خود را به دیوار نصب کنید. اگر تلویزیون بزرگتری دارید که برای پایه تلویزیون سنتی خیلی سنگین است، این گزینه خوبی است.
 • قفسه های شناور – قفسه های شناور راهی عالی برای نمایش تلویزیون شما بدون اشغال فضای زیاد است. آنها را می توان به دیوار نصب کرد و در اندازه ها، رنگ ها و سبک های مختلف موجود است.
 • کنسول رسانه – کنسول رسانه قطعه ای از مبلمان است که معمولاً شامل قفسه ها و کابینت هایی برای نگهداری وسایل الکترونیکی و رسانه است.
 • قفسه گوشه ای – قفسه گوشه ای راه بسیار خوبی برای صرفه جویی در فضا است، زیرا به خوبی در گوشه اتاق قرار می گیرد. قفسه های گوشه ای معمولا برای نمایش وسایل تزئینی استفاده می شوند، اما می توان از آنها برای نگهداری تلویزیون نیز استفاده کرد.
 • سینی تلویزیون – سینی تلویزیون یک پایه کوچک و قابل حمل است که می توان از آن برای نگه داشتن تلویزیون استفاده کرد. سینی های تلویزیون معمولاً از چوب یا فلز ساخته می شوند و در رنگ ها، سبک ها و اندازه های مختلف یافت می شوند.
 • میز انتهایی – میز انتهایی قطعه ای از مبلمان است که معمولاً برای نمایش لامپ استفاده می شود. با این حال، میزهای انتهایی را می توان برای نگه داشتن تلویزیون نیز استفاده کرد. میزهای انتهایی معمولاً از چوب یا فلز ساخته می شوند و در رنگ ها، سبک ها و اندازه های مختلف یافت می شوند.

خرید جلو مبلی چوبی در کرج و تهران ، میز تلویزیون ، میز ناهار خوری ، روشویی، میز کنفرانس ، دیوایدر ، میز کنسول ، ظروف روستیک و …. در کرج و تهران

ما در این مطلب به مبحث میز جلو مبلی چوبی مستطیلی می پزدازیم. ما در گردو اسلب ارائه بهترین کیفیت کالا و خدمات با مناسب ترین قیمت را وظیفه اصلی خود می دانیم.چون معتقدیم شما لایق بهترین ها هستید و اعتماد شما برای ما بهترین و بالاترین سرمایه است. جهت خرید و اطلاع از قیمت انواع خرید جلو مبلی چوبی در کرج ، میز تلویزیون ، میز ناهار خوری ، روشویی، میز کنفرانس ، دیوایدر ، میز کنسول ، ظروف روستیک و … در کرج و تهران می توانید با کارشناسان گردو اسلب در تماس باشید.

خرید جلو مبلی چوبی در کرج و تهران ، میز تلویزیون ، میز ناهار خوری ، روشویی، میز کنفرانس ، دیوایدر ، میز کنسول ، ظروف روستیک و خرید جلو مبلی چوبی و …. در کرج و تهران

تماس با ما

 • آدرس کارخانه: کرج، ابتدای جاده محمدشهر روبه روی تره بار کوچه یاس پلاک 80
 • آدرس شوروم: تهران ستارخان بعد از چهارراه خسرو جنب پست بانک پلاک 899( بازدید با هماهنگی قبلی)
 • تلفن: 09129750852
 • ایمیل: farzad.gerdooslab@gmail.com
 • اینستاگرام: gerdooslab

خرید جلو مبلی چوبی در کرج و تهران ، میز تلویزیون ، میز ناهار خوری ، روشویی، میز کنفرانس ، دیوایدر ، میز کنسول ، ظروف روستیک و …. در کرج و تهران – گردو اسلب

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *