مقالات

ایده دیوایدر برای اتاق نشیمن

ایده دیوایدر برای اتاق نشیمن - خرید دیوایدر چوبی در کرج و تهران -خرید جلو مبلی چوبی - میز تلویزیون - خرید آینه چوبی - تلفن: 09129750852

ما در این مطلب به مبحث ایده دیوایدر برای اتاق نشیمن می پردازیم. ما در گردو اسلب ارائه بهترین کیفیت کالا و خدمات با مناسب ترین قیمت را وظیفه اصلی خود می دانیم.چون معتقدیم شما لایق بهترین ها هستید و اعتماد شما برای ما بهترین و بالاترین سرمایه است. جهت خرید و اطلاع از قیمت انواع میز جلو مبلی ، میز تلویزیون چوبی ، میز ناهارخوری ، روشویی، میز کنفرانس ، دیوایدر ، میز کنسول ، ظروف روستیک و …  در کرج و تهران می توانید با کارشناسان گردو اسلب در تماس باشید.

ایده دیوایدر برای اتاق نشیمن

زمانی فرا می رسد که کارایی صرف دیگر این کار را نمی کند و شما به دنبال راه های جدیدی برای ارتقای زیبایی شناسی اتاق نشیمن خود هستید. در عصر طرح باز، ایده های دیوایدر برای اتاق می توانند فضا را حتی بیشتر از سایر لهجه های سنتی مانند فرش، وسایل روشنایی و بالش تغییر دهند.

دیوایدر به شما این امکان را می‌دهند که فضای نشیمن را به سرعت تغییر دهید. اما کسانی که می‌خواهند فضای اتاق نشیمن را بدون روی آوردن به دیوارها مشخص کنند، به چیزی متمایزتر نیاز دارند.

دیوایدر گزینه ایده آلی است. چون به شما این امکان می دهد محیط نشیمن را از آشپزخانه، فضای ناهار خوری یا حتی دفتر خانه تقسیم کنید بدون آن که به طور کامل یک اتاق را از اتاق بعدی جدا کنید.

یکی از بی دردسرترین راه ها برای تعریف فضا در خانه شما، استفاده از یک تقسیم کننده اتاق آسان و در عین حال شیک است. چه به دنبال توسعه حریم خصوصی یا تعیین فضاهایی برای فعالیت‌های مختلف باشید، یک دیوایدر ممکن است پاسخی برای تزئین فضای کوچک برای شما باشد.

این می تواند به شما کمک کند تا یک اتاق خواب رویایی در یک آپارتمان استودیویی، یک گوشه مطالعه در یک اتاق نشیمن دنج، یا یک دفتر کار خانگی در اتاق خواب ایجاد کنید، در حالی که تصور نادرست از متراژ مربع بیشتر را به شما می دهد.

ملاحظات قبل از خرید دیوایدر

اندازه

اولین کار این است که دیوایدر اندازه مناسب برای اتاق خود را تعیین کنید. بیشتر دیوایدر های اتاق امروزی و مدرن فقط کمتر از شش فوت ارتفاع دارند. اما طول آنها بسته به تعداد پانل‌ها و عرض خاص آنها متفاوت است.

تابع

اگر در یک آپارتمان استودیویی زندگی می کنید، یک دیوایدر برای اتاق می تواند کل جریان فضای شما را تغییر دهدو و به جای یک اتاق باز، قسمت های مجزا را به شما بدهد.

همچنین تقسیم‌کننده‌های اتاق ذخیره‌سازی، از جمله آنهایی که دارای قفسه‌های داخلی هستند. و سایر دیوایدر که به عنوان قفسه کتاب عمل می‌کنند. وجود دارند که عملکرد و کاربردهای عملی بیشتری را برای فضاهای کوچک ارائه می‌دهند.

اگر فقط به دنبال چیزی تزئینی هستید، انعطاف پذیری بیشتری در انتخاب یک تقسیم کننده برای زیبایی آن دارید.

ایده های دیوایدر برای ذخیره سازی و نمایش

استفاده ازدیوایدر برای اتاق نشیمن راهی عالی برای استفاده حداکثری از فضای موجود در آپارتمان کوچک شهری یا خانه مدرن ساده است. 

ترکیبی از واحدهای بسته برای پایه و قفسه‌های باز در بالا یک انتخاب عملی است که امکان جریان بدون مانع نور و ارتباط بصری بین فضای نشیمن و اتاق‌های کنار آن را فراهم می‌کند.

ایده های دیوایدر برای اتاق که زیبایی بافتی را به ارمغان می آورد

شاید تنها چیزی که می خواهید یک دیوایدر اتاق دوست داشتنی باشد که فقط دو فضا را از هم جدا می کند و انجام چند وظیفه ای واقعاً یک اولویت نیست. اگر اینطور است، پس با کمک این دیوایدر زیبا، به فکر اضافه کردن یک بافت یا تزئین منحصر به فرد دیگر به اتاق نشیمن باشید.

از آنجایی که بیشتر اتاق‌های نشیمن مدرن با سطوح براق، صیقلی و لمس فلز پوشیده شده‌اند. درخشش شیشه یا حتی گرمای چوب یک تغییر خوش‌آمد است. یک دیوایدر شیک در خانه های خاص به خوبی کار می کند و این دیوایدر های فوق العاده شیک نیز کمترین فضای پا را اشغال می کنند.

دیوایدر مدل قفسه های ایستاده 

دیوایدر قفسه های کم یک راه حل عالی برای نیازهای تقسیم اتاق و ذخیره سازی، به ویژه در فضاهای تنگ تر هستند. این دیوایدر قفسه‌های کم کتاب مدرن منحصر به فرد اواسط قرن نیمه باز هستند که به آن‌ها احساس سبک‌تر و دسترسی از هر دو طرف می‌دهد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *