مقالات

بهترین ابعاد میز کنسول برای فضای شما

ابعاد میز کنسول - خرید جلو مبلی چوبی - خرید میز تلویزیون چوبی در کرج - میز کنسول چوبی در کرج - تلفن: 09129750852 - گردو اسلب

میزهای کنسول می توانند ظاهر، احساس و عملکرد هر اتاق را به میزان قابل توجهی افزایش دهند. چه یک میز مبل پشت کاناپه باشد یا یک میز کنسول ورودی ، می توانید تقریباً در هر جای خانه خود از آنها استفاده کنید! دو مورد از بهترین چیزها در مورد میزهای کنسول: آنها یک مکان اضافی برای دکور شایان ستایش در اختیار شما قرار می دهند و می توانند مقداری ذخیره سازی بسیار مورد نیاز را در اختیار شما قرار دهند. هنگام خرید میز کنسول برای اتاق باید چندین نکته را در نظر گرفت، اما یکی از مهمترین آنها اندازه است. اندازه میز کنسول شما می تواند فضای شما را بسازد یا خراب کند ، بنابراین باید از کامل بودن آن اطمینان حاصل کنید. نگران نباش، من شما را تحت پوشش قرار داده ام. در این پست، بهترین ابعاد میز کنسول برای فضای شما و همچنین تمام روش های عالی برای استفاده از میز کنسول را بررسی خواهم کرد! ما در این مطلب به مبحث بهترین ابعاد میز کنسول برای فضای شما می پردازیم. ما در گردو اسلب ارائه بهترین کیفیت کالا و خدمات با مناسب ترین قیمت را وظیفه اصلی خود می دانیم.چون معتقدیم شما لایق بهترین ها هستید و اعتماد شما برای ما بهترین و بالاترین سرمایه است. جهت خرید و اطلاع از قیمت انواع میز جلو مبلی ، میز تلویزیون ، میز ناهار خوری ، روشویی، میز کنفرانس ، دیوایدر ، میز کنسول ، ظروف روستیک و …  در کرج و تهران می توانید با کارشناسان گردو اسلب در تماس باشید.

میز کنسول چه کاربردی دارد؟

قبل از اینکه به بهترین ابعاد و اندازه میز کنسول بپردازیم، بهتر است بدانیم که میز کنسول برای چه مواردی استفاده می شود. بنابراین، میز کنسول چیست ؟

میزهای کنسول برای نمایش دکور، اضافه کردن فضای ذخیره سازی اضافی یا حتی نقش برجسته ای در اتاق شما استفاده می شود .

آنها مکان مناسبی برای نشان دادن گلدان مورد علاقه شما، گیاهان کوچک داخلی، شمع ها، تصاویر و دیگر دکورهای زیبا هستند!

میزهای کنسول معمولاً بسیار باریک تر از میزهای کناری معمولی شما هستند. بنابراین، قرار نیست آنها برای چیزهایی مانند ناهار خوری، نشستن یا نمایش اقلام بزرگتر بسیار کاربردی باشند.

بهترین ابعاد میز کنسول برای فضای شما

بهترین ابعاد میز کنسول آنهایی هستند که متناسب با فضای خاص شما باشد. با توجه به آنچه گفته شد، برخی از اندازه های استاندارد وجود دارد که می توانید هنگام خرید از آنها به عنوان مرجع استفاده کنید.

اندازه استاندارد میز کنسول 30 اینچ ارتفاع، 14 اینچ عمق و 20-72 اینچ عرض است.

با هر یک از این دستورالعمل ها، می توانید چند اینچ در هر جهت بروید. با این حال، من چندین توصیه برای اندازه گیری دارم که باید در نظر داشته باشید.

  • عمق میز کنسول : بین عمق 10-15 اینچ بچسبید. خیلی باریکه و کاربردی نیست. خیلی عمیق است و خیلی دور از دیوار می چسبد.
  • ارتفاع میز کنسول : سعی کنید هنگام انتخاب میز کنسول کمتر از 30 اینچ نروید. میزهای کنسول کوتاه در هر اتاقی که سقف های بلند حداقل 8 فوتی دارد، متناسب به نظر نمی رسد. شاید دوست نداشته باشید که وقتی کنارش می ایستید چقدر پایین است. حتماً کمتر از 34 اینچ بمانید وگرنه خیلی بلند به نظر می رسد.
  • عرض میز کنسول : عرض تنها به فضای شما و آنچه می خواهید بستگی دارد – بنابراین هیچ استاندارد واقعی وجود ندارد. اگر دیوار بلندی دارید که باید پر شود، با یک میز کنسول عریض ۷۲ اینچی برای ستاره ها عکس بگیرید. اگر دیوار ورودی کوچکی دارید، می توانید به سراغ یک میز کنسول 20 اینچی بروید. فقط مطمئن شوید که میز کنسول شما حداقل یک اینچ کوتاهتر از عرض دیواری است که روی آن قرار دارد .

پهنای میز کنسول چقدر باید باشد؟

هنگامی که به ابعاد میز کنسول و بهترین اندازه برای فضای خود فکر می کنید، عرض میز کنسول چیزی است که ممکن است شما را دچار مشکل کند. من نمی گذارم این اتفاق بیفتد!

میز کنسول روی یک دیوار بلند

هنگامی که میز کنسول را روی یک دیوار بلند با فضای زیاد قرار می دهید ، آسمان واقعاً از نظر عرض محدود است. توصیه می شود قبل از رسیدن به لبه دیوار حداقل 4-6 اینچ از هر دو طرف فاصله داشته باشید تا آن را متناسب نگه دارید.

میز کنسول روی یک دیوار کوتاه

هنگامی که میز کنسول را روی دیوار کوتاهی قرار می دهید ، می توانید قبل از رسیدن به لبه دیوار، پیشنهاد 6 اینچی را در هر طرف به یک اینچ کوتاه کنید.

نیازی نیست که میز کنسول شما تمام عرض دیوار را نیز اشغال کند! شاید شما یک قطعه هنری، یک تصویر یا یک آینه دارید که می خواهید بالای یک میز کنسول کوچک قرار دهید. این کاملاً به شما بستگی دارد که می خواهید میز کنسول شما چقدر پهن باشد!

راه حل میز کنسول برای یک دیوار فوق العاده کوچک

پیدا کردن میزهای کنسولی با عرض کمتر از 20 اینچ و مناسب برای یک دیوار کوچک دشوار است.

با اندازه فقط 9 تا 12 اینچ عرض، این گزینه عالی برای دیوارهای کوچکی است که به میز کنسول نیاز دارند.

و خوش شانس شما، من یک پست کامل در مورد میزهای نوشیدنی ، نحوه استفاده از آنها، و لیستی از بهترین آنها دارم.

چگونه از میز کنسول در اتاق های مختلف استفاده کنیم؟

اکنون که همه چیز را در مورد ابعاد میز کنسول و بهترین اندازه میز کنسول می دانیم، بیایید به سرعت به راه هایی برای استفاده واقعی از میز کنسول در مناطق مختلف خانه خود نگاه کنیم!

ورودی

یک میز کنسول در ورودی، نقطه کانونی عالی برای خوشامدگویی به مهمانان هنگام ورود به خانه شما است!

یک کابینت برای نگهداری وسایلی مانند کلاه، دستکش و سایر چیزهایی که ممکن است به آن نیاز داشته باشید، عالی است. این برای زمانی که از در خارج می شوید عالی است.

آن را با دکوری ساده تزیین کنید تا مهمانانتان طعم بقیه خانه شما را بچشند. این می تواند شامل چوب شمع، دکور یا گیاهان کوچک باشد.

هال

اگر تعجب می کنید که میز پشت کاناپه چه نامی دارد، در واقع میز کنسول است! برخی از افراد از آن به عنوان میز مبل نیز یاد می کنند.

قرار دادن میز کنسول پشت مبل انتخابی واضح برای نحوه استفاده از آن در اتاق نشیمن است، اما می توانید آن را زیر تلویزیون دیواری نیز قرار دهید و دکور کوچکی به آن اضافه کنید!

وقتی پشت کاناپه شماست، قاب عکس، لامپ و سایر دکورها را روی آن قرار دهید. اما اگر زیر تلویزیون شماست، دکوراسیون را ساده نگه دارید تا حواس تلویزیون را پرت نکنید.

خرید جلو مبلی چوبی در کرج و تهران ، میز تلویزیون ، میز ناهار خوری ، روشویی، میز کنفرانس ، دیوایدر ، میز کنسول ، ظروف روستیک و …. در کرج و تهران

ما در این مطلب به مبحث میز جلو مبلی چوبی مستطیلی می پزدازیم. ما در گردو اسلب ارائه بهترین کیفیت کالا و خدمات با مناسب ترین قیمت را وظیفه اصلی خود می دانیم.چون معتقدیم شما لایق بهترین ها هستید و اعتماد شما برای ما بهترین و بالاترین سرمایه است. جهت خرید و اطلاع از قیمت انواع خرید جلو مبلی چوبی در کرج ، میز تلویزیون ، میز ناهار خوری ، روشویی، میز کنفرانس ، دیوایدر ، میز کنسول ، ظروف روستیک و … در کرج و تهران می توانید با کارشناسان گردو اسلب در تماس باشید.

خرید جلو مبلی چوبی در کرج و تهران ، میز تلویزیون ، میز ناهار خوری ، روشویی، میز کنفرانس ، دیوایدر ، میز کنسول ، ظروف روستیک و خرید جلو مبلی چوبی و …. در کرج و تهران

تماس با ما

  • آدرس کارخانه: کرج، ابتدای جاده محمدشهر روبه روی تره بار کوچه یاس پلاک 80
  • آدرس شوروم: تهران ستارخان بعد از چهارراه خسرو جنب پست بانک پلاک 899( بازدید با هماهنگی قبلی)
  • تلفن: 09129750852
  • ایمیل: farzad.gerdooslab@gmail.com
  • اینستاگرام: gerdooslab

خرید جلو مبلی چوبی در کرج و تهران ، میز تلویزیون ، میز ناهار خوری ، روشویی، میز کنفرانس ، دیوایدر ، میز کنسول ، ظروف روستیک و …. در کرج و تهران

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *