مقالات

دیوایدر

دیوایدر - خرید دیوایدر چوبی در کرج و تهران -خرید جلو مبلی چوبی - میز تلویزیون در تهران - خرید آینه چوبی در کرج - تلفن: 09129750852

ما در این مطلب به مبحث دیوایدر می پردازیم. ما در گردو اسلب ارائه بهترین کیفیت کالا و خدمات با مناسب ترین قیمت را وظیفه اصلی خود می دانیم.چون معتقدیم شما لایق بهترین ها هستید و اعتماد شما برای ما بهترین و بالاترین سرمایه است. جهت خرید و اطلاع از قیمت انواع میز جلو مبلی ، میز تلویزیون چوبی ، میز ناهارخوری ، روشویی، میز کنفرانس ، دیوایدر ، میز کنسول ، ظروف روستیک و آینه چوبی و …  در کرج و تهران می توانید با کارشناسان گردو اسلب در تماس باشید.

جداکننده اتاق چوبی از نوع جنس

با نوع متریال، می توانید یک دیوایدر را با سبک داخلی خود تطبیق دهید. در گردو اسلب ما طیف وسیعی از مواد چوب و تخته را داریم.

ام دی اف – مدرن

ام دی اف در دسته تخته های فیبر قرار می گیرد. دارای سطح صاف و آماده برای استفاده و مقاومت بالایی در برابر سایش است. شما می توانید تقریبا هر چیزی را از ام دی اف درست کنید! از جمله یک دیوایدر با ظاهری سخت و مدرن. سپس دیوایدر چوبی اتاق را به رنگ دلخواه رنگ آمیزی کنید. در مورد رنگ روشن، انتخاب کنیدحامل رنگ ام دی افبه عنوان پایه با این نوع، یک فیلم حاوی لاک روی تخته فشرده می شود که باعث می شود بتونه کاری غیر ضروری باشد. با این حال، مهم است که برای یک نتیجه صاف، انتهای ام دی اف را با یک سیلر لبه بمالید.

آیا می خواهید دیوایدر را با رنگ تیره رنگ کنید؟ سپس استفاده کنیدام دی اف مشکی ضد آب اتمام با رنگ مناسب زمان کمی می برد، زیرا تخته مقاوم در برابر رطوبت ساخته شده است و از قبل رنگ تیره ای دارد. الیاف چوب با یک رنگدانه سیاه مخلوط شده است، بنابراین تخته دقیقاً تا هسته سیاه رنگ می شود. با این حال، این بدان معنا نیست که تخته جت سیاه است، الیاف چوب ظاهری ترکیبی به آن می دهد. برای اینکه دیوایدر به طور یکنواخت به رنگ مشکی پوشانده شود، رنگ آمیزی همچنان ضروری است. باز هم به درمان انتهای ام دی اف توجه کنید.

دیوایدر چوبی با فضای ذخیره سازی فراوان

این دیوایدر مدرن برای اتاق نشیمن دارای فضای کافی برای ذخیره سازی است و گرما و پیچیدگی فوق العاده را اضافه می کند.

طرح های دیوایدر چوبی برای پلان های کف باز معروف ترین هستند. با این حال، فضای ذخیره سازی فراوان در میان دکوراتورهای خانه در اولویت قرار دارد. با کشوهای مختلف، قفسه ها، بخش کمد آویزان و یک قفسه برای بطری ها، یکی را در مال خود سفارشی کنید. این دیوایدر چند منظوره یک تصمیم عملی برای دکوراسیون منزل شما است.

درخشش ظریف یک دیوایدر شیشه ای – پارتیشن مدرن برای اتاق نشیمن

این دیوایدر مدرن شیشه ای مات و بافت دار برای اتاق نشیمن دارای یک قاب چوبی است و ظرافت و حریم خصوصی عالی را تضمین می کند.

مقداری براقیت می تواند به دکوراسیون اتاق روحیه دهد. با یک دیوایدر شیشه‌ای بافت‌دار و مات با قاب چوبی، حس خوبی را در فضای اتاق نشیمن باز خود ایجاد کنید. طرح های دیوایدر شیشه ای فضا را سبک و مطبوع نگه می دارند و حال و هوای لوکس را به دکور القا می کنند.

ایده های پارتیشن مدرن برای اتاق نشیمن

این ایده ها برای پارتیشن مدرن برای اتاق نشیمن را بررسی کنید که به شما کمک می کند فضایی سفارشی با حریم خصوصی و فوق العاده لوکس طراحی کنید.

1. طلسم قاب چوبی و گیاهان

هنگام تغییر دکوراسیون منزل خود هرگز نمی توانید با جداکننده های چوبی اشتباه کنید . این قاب چوبی با بخش های مختلف به تم زیبای خنثی در این قسمت نشیمن می افزاید. مجموعه خیره کننده گیاهان خود را در بخش های این طرح پارتیشن نمایش دهید تا به عنوان یک نقطه کانونی در این طرح باز ظاهر شود.

2. یک واحد تلویزیون که اتاق نشیمن و ناهارخوری را جدا می کند – پارتیشن مدرن برای اتاق نشیمن

طراحی پارتیشن چند منظوره تمام چیزی است که در پلان طبقه باز خود نیاز دارید تا عملی و شیک به نظر برسد. یک دیوار، نیمی از سیمان و نیمی از پانل های چوبی، بین منطقه نشیمن و ناهارخوری طراحی کنید. یک واحد تلویزیون را روی دیوار نصب کنید تا از فضای موجود حداکثر استفاده را ببرید و به اتاق خود حس لوکسی بدهید.

پارتیشن مدرن برای اتاق نشیمن 3: نمای فلزی و طلایی که چشم را جلب می کند

فلزات دارای جذابیت درخشانی هستند که می توانند مقداری تجمل و زرق و برق را به دکور اضافه کنند. فضای داخلی ساده چیدمان باز خود را با جداکننده قاب فلزی رنگ شده با طلا تغییر دهید. یک لوستر نصب کنید و تعدادی مبلمان را در همان روکش طلایی قرار دهید تا دکوراسیون اتاق نشیمن خود را به لوکس ارتقا دهید.

مزایای پارتیشن و دیوایدر در اتاق نشیمن

در اینجا برخی از مزایای کلیدی نصب طرح های دیوایدر در فضاهای اتاق نشیمن آورده شده است:

 • دیوایدر و پارتیشن‌های اتاق نشیمن از فضا برای حفظ حریم خصوصی استفاده می‌کنند و یک فضا را به دو بخش تقسیم می‌کنند که می‌تواند برای غذاخوری، نشستن یا مطالعه استفاده شود.
 • دیوارهای آجری فضای بیشتری را اشغال می کنند و به راحتی قابل تعویض نیستند. با این حال، شما می توانید یک دیوایدر را با یک دیوایدر جدید با تلاش کمتر جایگزین کنید.
 • آنها مقرون به صرفه و مقرون به صرفه هستند.

نکات دیوایدر برای اتاق نشیمن با پلان باز

چند نکته ضروری را در زیر برای اتاق نشیمن با پلان باز بخوانید:

 • محل زندگی باید به سمت شمال، شرق، شمال شرق یا شمال غرب باشد.
 • ناهارخوری باید در شرق یا جنوب شرقی اتاق نشیمن قرار گیرد و دسترسی آسان به آشپزخانه داشته باشد .
 • در یک چیدمان باز، اتاق پوجا را در شمال شرقی اتاق نشیمن طراحی کنید.
 • مبل ها و سایر مبلمان باید در غرب یا جنوب غربی اتاق نشیمن قرار گیرند.
 • برخی از گیاهان تصفیه کننده هوا مانند گیاه پول، گیاه مار، زنبق صلح و گیاه عنکبوت را به اتاق نشیمن خود اضافه کنید.
 • یک واحد تلویزیون در جنوب شرقی منطقه نشیمن نصب کنید.

خلاصه: دیوایدر مدرن برای اتاق نشیمن

حالا دیگر نیازی به ساخت دیوار در پلان طبقه باز خود ندارید تا فضاها را مشخص کنید. با این ایده ها برای دیوایدر مدرن برای اتاق نشیمن، نوآورانه فکر کنید و کارهای خود را با چند طراح متخصص انجام دهید که با توجه به بودجه شما و فضای داخلی خانه شما، طراحی و کیفیت عالی را ارائه می دهد.

خرید جلو مبلی چوبی ، میز تلویزیون در تهران ، خرید میز ناهارخوری در کرج و تهران ، روشویی، میز کنفرانس ، دیوایدر ، میز کنسول ، ظروف روستیک و آینه چوبی و …. در کرج و تهران

ما در گردو اسلب ارائه بهترین کیفیت کالا و خدمات با مناسب ترین قیمت را وظیفه اصلی خود می دانیم.چون معتقدیم شما لایق بهترین ها هستید و اعتماد شما برای ما بهترین و بالاترین سرمایه است. جهت خرید و اطلاع از قیمت انواع خرید جلو مبلی چوبی در کرج ، میز تلویزیون ، میز ناهارخوری ، روشویی، میز کنفرانس ، دیوایدر ، میز کنسول ، ظروف روستیک و … در کرج و تهران می توانید با کارشناسان گردو اسلب در تماس باشید.

خرید جلو مبلی چوبی در کرج و تهران ، میز تلویزیون در تهران ، میز ناهارخوری گرد ، روشویی، میز کنفرانس ، دیوایدر ، میز کنسول ، ظروف روستیک ، میز تلویزیون چوبی و آینه چوبی در کرج و تهران

تماس با ما

 • آدرس کارخانه: کرج، ابتدای جاده محمدشهر روبه روی تره بار کوچه یاس پلاک 80
 • آدرس شوروم: تهران ستارخان بعد از چهارراه خسرو جنب پست بانک پلاک 899( بازدید با هماهنگی قبلی)
 • تلفن: 09129750852
 • ایمیل: farzad.gerdooslab@gmail.com
 • اینستاگرام: gerdooslab

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *