مقالات

رایج ترین انواع چوب مورد استفاده در میزهای کنفرانس

میز کنفرانس - خرید میز کنفرانس چوبی در تهران - میز تلویزیون در تهران ، خرید میز ناهارخوری در کرج و تهران - گردواسلب

ما در این مطلب به مبحث رایج ترین انواع چوب مورد استفاده در میزهای کنفرانس می پردازیم. ما در گردو اسلب ارائه بهترین کیفیت کالا و خدمات با مناسب ترین قیمت را وظیفه اصلی خود می دانیم.چون معتقدیم شما لایق بهترین ها هستید و اعتماد شما برای ما بهترین و بالاترین سرمایه است. جهت خرید و اطلاع از قیمت انواع میز جلو مبلی ، میز تلویزیون چوبی ، میز ناهارخوری ، روشویی، میز کنفرانس ، دیوایدر ، میز کنسول ، ظروف روستیک و آینه چوبی و …  در کرج و تهران می توانید با کارشناسان گردو اسلب در تماس باشید.

رایج ترین انواع چوب مورد استفاده در میزهای کنفرانس

میزهای کنفرانس چوب طبیعی یک انتخاب عالی برای مبلمان اداری است. چوب می تواند از طریق چیزی مانند میز کنفرانس تخته ای چوبی یا میز اتاق هیئت مدیره چوبی که فضای زیادی برای جمع شدن همه در اطراف فراهم می کند، لمس روستایی اضافی را فراهم کند.

هر نوع چوب خصوصیت های خاص خود را دارد. درک اینکه کدام چوب را بدون تحقیق یا دانش قبلی باید انتخاب کنید می تواند دشوار باشد. برخی از چوب‌ها به دلیل سختی و وزن ارزشمند هستند، در حالی که برخی از چوب‌ها به دلیل دانه‌بندی و رنگ منحصربه‌فردشان مورد توجه هستند.

علاوه بر این، می‌توانید از میان  انواع روکش‌ها  به هر یک از چوب‌های خود برای تکمیل ظاهر انتخاب کنید. با وجود گزینه های بسیار زیاد میز کنفرانس چوبی، درک کیفیت هر گونه چوب بسیار مهم است:

گردو

گردو به دلیل رنگ قهوه ای طبیعی خود به خوبی شناخته شده است. برخی از گردوها دارای رگه های صورتی، نارنجی، خرمایی یا قرمز هستند که از طریق دانه عبور می کنند. چوب گردو دارای دانه‌های باز است، به این معنی که می‌توانید منافذ چوب را ببینید و بافت آن‌ها را احساس کنید، بنابراین چیزی مانند میز هیئت‌مدیره گردو احساس خاکی‌تری خواهد داشت. اگرچه سخت‌ترین چوب در بین پنج چوب نیست، اما همچنان محبوب‌ترین چوب برای میزهای کنفرانس است. از میان این گونه های چوبی، گردو گران ترین است.

افرا

افرا به طور معمول دارای یک رنگ روشن یکنواخت است که برای رنگ آمیزی عالی است. گاهی اوقات برخی از قطعات افرا ممکن است دارای دانه های شدید مانند خطوط سیاه و سفید یا شکل ها و دانه های مواج بسیار مجعد باشند. چوب افرا دارای دانه بسته است، به این معنی که شما نمی توانید منافذ چوب را ببینید یا بافت آنها را احساس کنید، و رویه ای بسیار بدون بافت برای یک میز کنفرانس افرا صاف می دهد. از میان این گونه های چوبی، افرا یک گزینه با قیمت متوسط ​​است.

خاکستر

خاکستر به دلیل استفاده در ساخت چوب بیسبال معروف است. خاکستر بسته به روشنایی می تواند زرد باشد، اما با لکه های جدید و تکنیک های سفید کاری، می توان رنگ را کاهش داد تا به میز کنفرانس خاکستر ایده آل خود برسید. چوب خاکستر دارای دانه باز است، به این معنی که می توانید منافذ چوب را ببینید و بافت آنها را احساس کنید. این دانه باز به پنهان کردن خراش های ناشی از استفاده روزمره کمک می کند. خاکستر یکی از سخت ترین چوب ها در بین پنج چوب است، اما هنوز هم یک انتخاب عالی برای میزهای کنفرانس است. در مقایسه با برخی دیگر از انواع چوب، خاکستر یکی از مقرون به صرفه ترین چوب ها است.

بلوط سفید

بلوط سفید چوبی سخت و سنگین است که بسیار محبوب است. بسته به نور می‌تواند زرد مایل به قهوه‌ای باشد، اما با استفاده از لکه‌های جدید و تکنیک‌های سفید کردن، می‌توان رنگ را کاهش داد تا به میز کنفرانس بلوط سفید دلخواه خود برسید. همچنین می توان آن را با رنگ های مختلف رنگ آمیزی کرد. چوب بلوط سفید دارای دانه باز است، به این معنی که می توانید منافذ چوب را ببینید و بافت آنها را احساس کنید. این دانه باز به پنهان کردن خراش های ناشی از استفاده روزمره کمک می کند. بلوط سفید یکی از سخت ترین چوب های پنجگانه است. از این گونه چوب، بلوط سفید مشابه قیمت گردو است.

گیلاس

گیلاس، بسیار شبیه گردو، به دلیل رنگ طبیعی خود شناخته شده است. مراقبت از میزهای کنفرانس چوبی که از گیلاس استفاده می کنند کمی مشکل هستند. از آنجایی که گیلاس به نور حساس است و به مرور زمان تیره می شود، باید مراقب بود که وسایلی روی میز باقی نماند که باعث ایجاد سایه می شوند. چوب گیلاس دارای ساختار دانه بسته است، به این معنی که شما نمی توانید منافذ چوب را ببینید یا بافت آنها را احساس کنید. گیلاس یک چوب سخت به حساب می آید. از میان این گونه های چوبی، گیلاس یک گزینه با قیمت متوسط ​​است.

انواع شکل

چه می‌خواهید شکل سنتی‌تری با ویژگی‌های سبک برجسته‌تری داشته باشید، مانند میز کنفرانس پارسونز، یا به دنبال خطوط متمایزتری مانند میزهای اتاق کنفرانس به شکل U هستید، به شکل‌های جدول زیر توجه کنید و به سازندگان مبلمان حرفه‌ای اعتماد کنید تا یک میز سفارشی ایجاد کنید. مطابق با سبک موجود اتاق کنفرانس شما:

  • قایق:  برای انحنای بیشتر روی میزهای مستطیلی، میز اتاق هیئت مدیره به شکل قایق را برای اتاق کنفرانس خود در نظر بگیرید. این میزها دارای کناره های منحنی هستند تا کارمندان بتوانند کل دور میز را ببینند. به همین دلیل، میزهای قایق شکل برای مواردی مانند ارائه های اداری یا کنفرانس های ویدئویی ایده آل هستند.
  • گرد:  میزهای کنفرانس گرد سفارشی برای اتاق‌های کنفرانس که همکاری را تشویق می‌کنند به خوبی کار می‌کنند و باعث می‌شوند کارمندان احساس راحتی و آرامش بیشتری داشته باشند، زیرا همه می‌توانند یکدیگر را ببینند و بدون احساس دوری با یکدیگر صحبت کنند. به‌علاوه، اگر افراد بیشتری تصمیم گرفتند به کنفرانس بپیوندند، معمولاً می‌توانید صندلی دیگری را به سمت میز کنفرانس بزرگ و گرد خود بیاورید بدون اینکه نیازی به جابجایی زیاد باشد.
  • U شکل:  میزهای U شکل یکی دیگر از گزینه‌های عالی برای کارمندان است که می‌توانند همه را در اطراف میز ببینند در حالی که یک منطقه خاص برای همه دارند که برای مواردی مانند بحث‌ها یا مذاکرات مهم، آموزش و ارائه‌ها ایده‌آل است. افراد می توانند تماس چشمی خود را حفظ کنند، حتی زمانی که در کنار یک میز بزرگ به شکل U نشسته اند و میزهای کنفرانس U شکل سفارشی را برای همه اندازه های گروه بهینه می کند.

انواع مواد

میزهای کنفرانس سفارشی نیز ممکن است دارای مواد اضافی برای همراهی عنصر چوب باشند. بسته به سبک خود، ممکن است به سمت چیزی مانند میز کنفرانس به سبک صنعتی جذب شوید. اینها اغلب به ترکیبی از  میزهای کنفرانس سنتی چوب و استیل  یا میزهای کنفرانس فولاد ضد زنگ منجر می شوند.

خرید جلو مبلی چوبی ، میز تلویزیون در تهران ، خرید میز ناهارخوری در کرج و تهران ، روشویی، میز کنفرانس ، دیوایدر ، میز کنسول ، ظروف روستیک و آینه چوبی و …. در کرج و تهران

ما در گردو اسلب ارائه بهترین کیفیت کالا و خدمات با مناسب ترین قیمت را وظیفه اصلی خود می دانیم.چون معتقدیم شما لایق بهترین ها هستید و اعتماد شما برای ما بهترین و بالاترین سرمایه است. جهت خرید و اطلاع از قیمت انواع خرید جلو مبلی چوبی در کرج ، میز تلویزیون ، میز ناهارخوری ، روشویی، میز کنفرانس ، دیوایدر ، میز کنسول ، ظروف روستیک و … در کرج و تهران می توانید با کارشناسان گردو اسلب در تماس باشید.

خرید جلو مبلی چوبی در کرج و تهران ، میز تلویزیون در تهران ، میز ناهارخوری گرد ، روشویی، میز کنفرانس ، دیوایدر ، میز کنسول ، ظروف روستیک ، میز تلویزیون چوبی و آینه چوبی در کرج و تهران

تماس با ما

  • آدرس کارخانه: کرج، ابتدای جاده محمدشهر روبه روی تره بار کوچه یاس پلاک 80
  • آدرس شوروم: تهران ستارخان بعد از چهارراه خسرو جنب پست بانک پلاک 899( بازدید با هماهنگی قبلی)
  • تلفن: 09129750852
  • ایمیل: farzad.gerdooslab@gmail.com
  • اینستاگرام: gerdooslab

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *