مقالات

ضخامت رویه میز ناهارخوری چقدر باید باشد؟

ضخامت رویه میز ناهارخوری - خرید میز ناهارخوری در کرج و تهران -تلفن: 09129750852 - اینستاگرام: gerdooslab - گردو اسلب

ما در این مطلب به مبحث ضخامت رویه میز ناهارخوری چقدر باید باشد می پردازیم. ما در گردو اسلب ارائه بهترین کیفیت کالا و خدمات با مناسب ترین قیمت را وظیفه اصلی خود می دانیم.چون معتقدیم شما لایق بهترین ها هستید و اعتماد شما برای ما بهترین و بالاترین سرمایه است. جهت خرید و اطلاع از قیمت انواع میز جلو مبلی ، میز تلویزیون چوبی ، میز ناهارخوری ، روشویی، میز کنفرانس ، دیوایدر ، میز کنسول ، ظروف روستیک و آینه چوبی و …  در کرج و تهران می توانید با کارشناسان گردو اسلب در تماس باشید.

ضخامت رویه میز ناهارخوری چقدر باید باشد؟

وقتی متوجه شدید زمان تغییر میز ناهارخوری فرا رسیده است، پارامترهای خاصی در ذهن شما بر تصمیم خرید تاثیر می گذارد. معمولاً حول ظاهر، کیفیت و نظرات کاربران می چرخد. بدون شک، اینها عوامل مرتبط هستند، مراقب باشید، ضخامت میز ناهار خوری به همان اندازه یک ویژگی مهم است. این راهنما شما را با آن آشنا می کند.

یک میز ناهار خوری مستحکم برای چندین سال دوام خواهد داشت. علاوه بر این، ضخامت میز، مشخص می کند که جدول به طور کلی چقدر خوب به نظر می رسد. بر اساس ضخامت، سبک، ابعاد و عرض پایه های میز متفاوت است. اجازه دهید در این زمینه عمیق تر کاوش کنیم و دانش شما را افزایش دهیم.

برای راحتی شما، هم روی میزهای چوبی و هم میزهای شیشه ای را می پوشانیم. همانطور که می دانید، میزهای شیشه ای به سرعت در حال تبدیل شدن به یک انتخاب متفق القول برای صاحبان خانه هستند.

ضخامت میز بسته به سبک متفاوت خواهد بود

سبک مبلمان تمایل به تغییر دارد. در طول سال ها، حتما شاهد بوده اید که برخی از سبک ها همیشه سبز باقی می مانند، در حالی که برخی به طور تصادفی می آیند و می روند. به عنوان مثال، سبک قدیمی، تا به امروز یکی از محبوب ترین سبک ها باقی مانده است. بر این اساس می توان آنها را به سه دسته سنتی، معاصر و انتقالی طبقه بندی کرد.

حتی قبل از اینکه به ضخامت مناسب فکر کنید، باید ایده روشنی داشته باشید که کدام یک از سبک های بالا را ترجیح می دهید. در زیر نگاهی دقیق می اندازیم.

سنتی

مبلمان سنتی، خواه میز ناهارخوری یا هر چیز دیگری باشد، به دلیل جزئیات دقیق و ظاهری باکلاس شناخته شده است. ریشه این میزها ما را به قرن هجدهم می برد و تخصص مبلمان تضاد قابل توجهی از ضخامت و نازکی بود.

در آن دوران، اتاق ها معمولا کوچکتر و میزها برای اطمینان از قابلیت حمل و نقل سبک تر بودند. بنابراین ضخامت این میزهای ناهارخوری بیش از 1 اینچ نیست.

با گذشت سالها، تغییرات استثنایی وجود داشته است و شروع کار با میزهای میخانه و میخانه آغاز شد. کم کم ضخامت میزهای میزهای سنتی بیشتر شده است. اگر از طرفداران چنین رومیزی هایی هستید، می توانید با افتخار به سراغ آن بروید. به یاد داشته باشید که پایه های میز را بررسی کنید، زیرا برای تحمل وزن میز ضخیم باید محکم باشند.

امروزی

میزهای ناهار خوری مدرن میزهایی هستند که بیشتر مردم تمایل به خرید دارند. شما از نظر سبک و طراحی آن طیف وسیعی از انتخاب ها را دارید. شما این اختیار را دارید که از میان نسخه های ساده، روان و براق چنین رومیزی ها انتخاب کنید.

در اینجا نیز ضخامت میز بسته به ترجیحات شما متفاوت خواهد بود. برخی از محصولات موجود به دلیل ضخامت اضافه خود که حدود 1 ¾ اینچ ضخامت دارد مشهور هستند. اغلب، برخی از افراد دوست دارند رومیزی های باریک تر در محدوده 3//4 اینچ را انتخاب کنند.

انتقالی

همانطور که از نام آن پیداست، مبلمان سبک انتقالی بهترین ویژگی های همتایان سنتی و معاصر را در هم می آمیزد. معمولاً برای طراحی چنین رومیزی ها به پشتکار و مهارت زیادی نیاز است. مانند دو نوع بالا، میزهای انتقالی نیز می توانند به طور قابل توجهی متفاوت باشند.

بنابراین، می‌توانید انتظار داشته باشید که رومیزی‌ها در هر جایی از ضخامت ¼ اینچ تا 1 اینچ باشند. میزهای انتقالی نه خیلی ضخیم و نه خیلی نازک هستند. در حالت ایده آل، آنها نسبت دقیقی را برای تکمیل دکوراسیون اتاق غذاخوری حفظ می کنند.

استفاده تعیین کننده ضخامت خواهد بود

خیلی چیزها به نحوه استفاده از میز ناهار خوری بستگی دارد. ضخامت میز بر اساس این جنبه خواهد بود. اگر می‌خواهید میز ناهارخوری بزرگ‌تری داشته باشید که برای افراد زیادی مناسب باشد، باید به سراغ میز ناهارخوری ضخیم‌تری بروید. به همین ترتیب، برای یک خانواده کوچک، می توانید بدون ضخامت زیاد کار کنید، زیرا میز افراد بسیار کمی را در خود جای می دهد.

اگرچه ممکن است روی کاغذ یک تغییر کوچک به نظر برسد، تغییر ضخامت تنها به اندازه ¼ اینچ می تواند تفاوت قابل توجهی در ضخامت میز ایجاد کند. سایر مبلمان خانه شما باید به شما ایده خوبی از این عامل بدهد و به شما در تصمیم گیری در مورد ضخامت مناسب میز کمک کند.

عرض پا نیز مهم است

برای تشخیص ضخامت میز و عرض پاها لازم نیست متخصص باشید. با دیدن یک میز ¾ اینچی با عرض زیاد پا متوجه خواهید شد که چیزی درست نیست. بنابراین، ضخامت میز باید با عرض پا مطابقت داشته باشد، نه تنها برای لذت بصری، بلکه برای کنترل فشار روی میز نیز.

اندازه گیری کلید موفقیت است

ارائه مشخصات دقیق در مورد ضخامت میزهای چوبی غیر ممکن است. از آنجایی که جداول هر سه سبک در تنوع فراوان موجود است. مسئولیت اندازه گیری جداولی که توجه شما را به خود جلب می کنند بر عهده شماست. بر این اساس، می‌توانید بر اساس کاربرد و تعداد افرادی که دور آن می‌نشینند، بهترین ضخامت میز را انتخاب کنید.

انتخاب ضخامت شیشه برای میز خود

رومیزی‌های شیشه‌ای در حال حاضر به همتایان چوبی خود دست به کار شده‌اند. این رومیزی ها به طور ایده آل می توانند رویدادها و مناسبت ها را زیبا کنند. انتخاب ضخامت شیشه باید به این صورت باشد، می تواند وزن خود را تحمل کند و همچنین می تواند تمام اجسامی را که روی آن قرار می گیرد نگه دارد.

ضخامت شیشه به پایه میز بستگی دارد. به عنوان مثال، اگر قصد شما قرار دادن یک لیوان به عنوان پوشش روی میز دیگری است، ضخامت ¼ اینچ باید این کار را انجام دهد. با این حال، اگر می خواهید از شیشه به عنوان رومیزی استفاده کنید، ضخامت شیشه باید بیشتر باشد.

قابل درک است که اگر برای میزی که ابعادی بیش از 24 اینچ دارد برنامه ریزی می کنید، با قرار دادن بارهای زیاد از آن مالیات خواهید گرفت. چنین شیشه هایی باید ضخیم تر از یک چهارم اینچ باشند.

خرید جلو مبلی چوبی ، میز تلویزیون در تهران ، خرید میز ناهارخوری در کرج و تهران ، روشویی، میز کنفرانس ، دیوایدر ، میز کنسول ، ظروف روستیک و آینه چوبی و …. در کرج و تهران

ما در گردو اسلب ارائه بهترین کیفیت کالا و خدمات با مناسب ترین قیمت را وظیفه اصلی خود می دانیم.چون معتقدیم شما لایق بهترین ها هستید و اعتماد شما برای ما بهترین و بالاترین سرمایه است. جهت خرید و اطلاع از قیمت انواع خرید جلو مبلی چوبی در کرج ، میز تلویزیون ، میز ناهارخوری ، روشویی، میز کنفرانس ، دیوایدر ، میز کنسول ، ظروف روستیک و … در کرج و تهران می توانید با کارشناسان گردو اسلب در تماس باشید.

خرید جلو مبلی چوبی در کرج و تهران ، میز تلویزیون در تهران ، میز ناهارخوری گرد ، روشویی، میز کنفرانس ، دیوایدر ، میز کنسول ، ظروف روستیک ، میز تلویزیون چوبی و آینه چوبی در کرج و تهران

تماس با ما

  • آدرس کارخانه: کرج، ابتدای جاده محمدشهر روبه روی تره بار کوچه یاس پلاک 80
  • آدرس شوروم: تهران ستارخان بعد از چهارراه خسرو جنب پست بانک پلاک 899( بازدید با هماهنگی قبلی)
  • تلفن: 09129750852
  • ایمیل: farzad.gerdooslab@gmail.com
  • اینستاگرام: gerdooslab

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *