مقالات

میزهای کنفرانس سفارشی

میزهای کنفرانس سفارشی - خرید میز کنفرانس چوبی - میز ناهار خوری ، روشویی، میز کنفرانس ، دیوایدر ، میز کنسول - تلفن: 09129750852

ما در این مطلب به مبحث میزهای کنفرانس سفارشی می پردازیم. ما در گردو اسلب ارائه بهترین کیفیت کالا و خدمات با مناسب ترین قیمت را وظیفه اصلی خود می دانیم.چون معتقدیم شما لایق بهترین ها هستید و اعتماد شما برای ما بهترین و بالاترین سرمایه است. جهت خرید و اطلاع از قیمت انواع میز جلو مبلی ، میز تلویزیون ، میز ناهار خوری ، روشویی، میز کنفرانس چوبی ، دیوایدر ، میز کنسول ، ظروف روستیک و …  در کرج و تهران می توانید با کارشناسان گردو اسلب در تماس باشید.

میزهای کنفرانس چوبی سفارشی

میز کنفرانس چوبی شیک به نظر می رسد. جلای براق در بالا، منحنی های صاف، روکش چوبی – همه چیز در مورد آن عالی به نظر می رسد.

قبل از اینکه میز یا میز کنفرانسی را که ممکن است برای اتاق شما خیلی بزرگ یا خیلی کوچک به نظر برسد سفارش دهید، کمی بیشتر در مورد این فرآیند بیاموزید. 

در اینجا چند نوع چوب وجود دارد که می توانید برای یک میز کنفرانس یا میز کنفرانس استفاده کنید.

 • گیلاس – درختان گیلاس دارای تنه های بلندی هستند که بهترین الوار و روکش را تولید می کنند. آنها مانند برخی از انواع چوب های دیگر مانند بلوط یا چوب ماهون هزینه زیادی ندارند. میزهای کنفرانس شاد به نظر آرامش بخش و همچنین بادوام هستند.
 • ماهاگونی – ماهاگونی مورد علاقه بسیاری است. این به دلیل رنگ و دوام آن محبوب است. رنگ، تراکم و دانه ماهگونی یک میز کنفرانس عالی را ایجاد می کند. اگر در خرج کردن چند دلار اضافی تردید ندارید، به سراغ ماهاگونی بروید.
 • گردو – میزهای کنفرانس گردو کمی تیره تر از سایر انواع چوب هستند. بر خلاف گیلاس یا ماهاگونی، گردو عملکرد بالایی ندارد و در نتیجه آن را بسیار گران می کند. با این حال، شیک و شیک به نظر می رسد، به خصوص اگر از رنگ های متضاد در اتاق کنفرانس خود استفاده کنید.
 • بلوط – بلوط یکی از گران ترین انواع چوب است که به دلیل عضلانی بودنش شناخته شده است. میزهای بلوط به دلیل تراکم زیاد، سنگین ترین میزها هستند. بلوط قرمز و سفید دریافت می کنید. رنگ روشن و سطح دانه بندی میزهای بلوطی را متفاوت از همتایان خود می کند.
 • افرا – دو نوع افرا وجود دارد: سخت و نرم. برای ساخت میز کنفرانس به افرا سخت نیاز دارید. میزهای افرا ظاهری تمیز و مدرن دارند. آنها همچنین در مقایسه با گردو و بلوط مقرون به صرفه تر هستند.
 • Live Edge – این نوع میزهای کنفرانس به طور فزاینده ای محبوب هستند.لبه زنده زمانی است که یک تکه چوب به صورت افقی از یک کنده بریده می شود و معمولاً عرض زیادی دارد. لبه‌ها به شکلی که درخت رشد می‌کند پر پیچ و خم می‌شود و اغلب در جایی که اندام‌های درخت منشعب می‌شوند، ویژگی زیبایی دارد.

شرکت هایی که میز و میز کنفرانس سفارشی می سازند مراحل زیر را برای ارائه میز درجه یک شما طی می کنند:

بحث در مورد طراحی

اکثر شرکت‌هایی که در ساخت میزهای کنفرانس سفارشی فعالیت می‌کنند از یک برنامه مدل‌سازی سه‌بعدی استفاده می‌کنند تا مدلی دقیق از نحوه ظاهر میز پس از اتمام آن ارائه دهند.

می توانید طرحی را که در ذهن دارید برای آنها توصیف کنید یا تصویری را به آنها نشان دهید که بر اساس آن مدل سه بعدی را توسعه دهند.

اطمینان حاصل کنید که اندازه گیری ها را هنگام بحث در مورد طراحی در نظر داشته باشید.

همچنین می توانید از یکی از مهندسان بخواهید تا نگاهی به اتاقی که می خواهید میز کنفرانس در آن نگهداری کنید بیاندازد.

این به تیم طراحی و مهندسی کمک می کند تا اندازه گیری جدول را تغییر دهند.

انتخاب چوب و مواد دیگر

هنگامی که طرح و سبک را نهایی کردید، باید به سازندگان نوع چوب مورد نظر خود را بگویید.

همانطور که در بالا ذکر شد، بسته به بودجه خود و ظاهر و پوشش چوب، می توانید از انواع مختلف چوب انتخاب کنید.

شرکت‌های مبلمان نمونه‌هایی از انواع چوب و روکش‌های آن‌ها را به شما نشان می‌دهند تا به شما ایده دهند که محصول نهایی چگونه خواهد بود.

جدا از نوع چوب، باید از مواد دیگری مانند لمینت، شیشه، سنگ یا فلزات نیز استفاده کنید.

مجدداً، بودجه خود را در نظر داشته باشید و قبل از انتخاب مواد مختلف، در مورد قیمت آنها صحبت کنید.

ممکن است بخواهید روی میز کنفرانس سفارشی خود یک روکش شیشه ای یا لمینت داشته باشید.

با مهندس و تیم طراحی صحبت کنید تا با استفاده از نرم‌افزار مدل‌سازی سه‌بعدی نگاهی نهایی به جدول داشته باشید.

همچنین ممکن است نیاز به نصب برق در وسط یا لبه میز داشته باشید. این کار را می توان به روشی انجام داد که زیبایی چوب را از بین نبرد.

درست کردن میز

وقتی همه چیز را تأیید کردید، تیم مهندسی دست به کار خواهند شد.

برای ساخت این میزها از ابزار و ماشین آلات پیشرفته استفاده می کنند.

اگرچه ساخت یک میز کنفرانس سفارشی پیچیده به نظر می رسد، اما مهارت و تخصص متخصصان تضمین می کند که بهترین محصول را دریافت کنید زیرا آنها نیز باید شهرت خود را حفظ کنند.

تیم کنترل کیفیت تمام قسمت ها را با دقت بررسی می کند تا بررسی کند که آیا جدول با چک لیست شما مطابقت دارد یا خیر.

از لوازم جانبی گرفته تا روکش دانه‌های چوب، همه چیز زیر اسکنر می‌رود تا اینکه سازنده در نهایت میز را تحویل دهد.

جمع کردن میز

بسیاری از مردم ساخت یک میز کنفرانس سفارشی را با اتصال به بلوک های لگو مقایسه می کنند.

تیم مهندسی قسمت های مختلف میز را تکمیل می کند و در نهایت آنها را با چسب، پیچ و گیره مونتاژ می کند. این مرحله ماقبل آخر قبل از تحویل جدول است.

کارهای پایانی

تقریباً هر شرکت مبلمان موافق است که استفاده از درزگیرها از تاب برداشتن یا ترک خوردن چوب جلوگیری می کند.

تیم مهندسی یک لایه درزگیر می‌زنند و اگر به آنها بگویید میز را رنگ می‌کنند. آنها از رنگ، رنگ یا لکه برای ارائه رنگ و پرداخت مورد نظر شما استفاده می کنند.

از آنجایی که میزهای کنفرانس استفاده زیادی می کنند، مهم است که روی هر میز با استفاده از پلی اورتان کاتالیز شده اکریلیک، یک روکش درجه یک اسپری شود.

لاک یا لاک تبدیلی انتخاب بدی برای میز کنفرانس است زیرا لثه می‌شوند و پاک کننده‌ها روکش را از بین می‌برند و به چوب آسیب می‌رسانند.

پس از خشک شدن رنگ و درزگیر، میز کنفرانس سفارشی شما آماده تحویل به دفتر شما است.

خرید جلو مبلی چوبی در کرج و تهران ، میز تلویزیون ، میز ناهار خوری ، روشویی، میز کنفرانس ، دیوایدر ، میز کنسول ، ظروف روستیک و …. در کرج و تهران

ما در این مطلب به مبحث میز جلو مبلی چوبی مستطیلی می پزدازیم. ما در گردو اسلب ارائه بهترین کیفیت کالا و خدمات با مناسب ترین قیمت را وظیفه اصلی خود می دانیم.چون معتقدیم شما لایق بهترین ها هستید و اعتماد شما برای ما بهترین و بالاترین سرمایه است. جهت خرید و اطلاع از قیمت انواع خرید جلو مبلی چوبی در کرج ، میز تلویزیون ، میز ناهار خوری ، روشویی، میز کنفرانس ، دیوایدر ، میز کنسول ، ظروف روستیک و … در کرج و تهران می توانید با کارشناسان گردو اسلب در تماس باشید.

خرید جلو مبلی چوبی در کرج و تهران ، میز تلویزیون ، میز ناهار خوری ، روشویی، میز کنفرانس ، دیوایدر ، میز کنسول ، ظروف روستیک و خرید جلو مبلی چوبی و …. در کرج و تهران

تماس با ما

 • آدرس کارخانه: کرج، ابتدای جاده محمدشهر روبه روی تره بار کوچه یاس پلاک 80
 • آدرس شوروم: تهران ستارخان بعد از چهارراه خسرو جنب پست بانک پلاک 899( بازدید با هماهنگی قبلی)
 • تلفن: 09129750852
 • ایمیل: farzad.gerdooslab@gmail.com
 • اینستاگرام: gerdooslab

خرید جلو مبلی چوبی در کرج و تهران ، میز تلویزیون ، میز ناهار خوری ، روشویی، میز کنفرانس ، دیوایدر ، میز کنسول ، ظروف روستیک و …. در کرج و تهران

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *