مقالات

هر آنچه که باید قبل از خرید میز ناهارخوری چوبی بدانید

میز ناهار خوری چوبی - خرید میز ناهارخوری چوبی - خرید میز ناهارخوری در کرج و تهران ، روشویی، میز کنفرانس - تلفن: 09129750852 گردو اسلب

ما در این مطلب به مبحث  هر آنچه که باید قبل از خرید میز ناهارخوری چوبی بدانید می پردازیم. ما در گردو اسلب ارائه بهترین کیفیت کالا و خدمات با مناسب ترین قیمت را وظیفه اصلی خود می دانیم.چون معتقدیم شما لایق بهترین ها هستید و اعتماد شما برای ما بهترین و بالاترین سرمایه است. جهت خرید و اطلاع از قیمت انواع میز جلو مبلی ، میز تلویزیون چوبی ، میز ناهارخوری ، روشویی، میز کنفرانس ، دیوایدر ، میز کنسول ، ظروف روستیک و آینه چوبی و …  در کرج و تهران می توانید با کارشناسان گردو اسلب در تماس باشید.

بهترین چوب برای میز ناهارخوری

اگر تصمیم می‌گیرید که یک میز از جنس چوب جامد برای شما مناسب است، بر اساس ظاهر کلی که می‌خواهید به دست آورید، انواع مختلفی وجود دارد که باید در نظر بگیرید.

مبلمان چوب جامد از چوب ساخته می شود که به دو دسته چوب نرم و چوب سخت تقسیم می شود. این توصیفات به نوع درختی که چوب از آن می آید اشاره دارد. چوب‌های نرم معمولاً چگالی کمتر و وزن سبک‌تری نسبت به چوب‌های سخت دارند، اگرچه همیشه اینطور نیست. مبلمان ساخته شده از هر دو نوع چوب بیشتر از مبلمان ساخته شده با چوب های مهندسی شده دوام می آورند و مبلمان چوبی جامد را می توان پس از اینکه سن خود را نشان داد، بازسازی کرد.

طبقه بندی چوب سخت و چوب نرم

چه نوع چوب سخت باشد و چه چوب نرم، همه اینها به ساختار فیزیکی و آرایش آن خلاصه می شود. تصور اینکه چوب های نرم نرم و چوب های سخت سخت و بادوام هستند بسیار ساده است. در حالی که این به طور کلی درست است، استثناهایی وجود دارد، به ویژه در مورد چوب درختان سرخدار – یک چوب نرم با بافت سخت – و چوب از درختان بالسا – چوب سختی که حتی نرم‌تر از چوب نرم است.

نوع چوب تعریف استفاده کنید تراکم هزینه
چوب سخت از درختان برگریز که معمولاً پهن برگ هستند می آید. مبلمان، کفپوش، عرشه و ساخت و ساز با کیفیت (رستورانی) که نیاز به دوام دارد. چگالی بالاتری نسبت به چوب نرم دارد. گران تر از چوب نرم
چوب نرم از درختان مخروطی که معمولا سوزن و مخروط دارند می آید. 80 درصد چوب از چوب نرم به دست می آید. کاربردهای گسترده ای دارد و در اجزای ساختمان، مبلمان و غیره یافت می شود. چگالی کمتری نسبت به چوب سخت دارد. ارزانتر از چوب سخت.

چوب های نرم

اصطلاح “چوب نرم” به این معنی است که چوب از یک درخت مخروطی می آید. این توضیح نمی دهد که چوب چقدر محکم است – چوب های نرم می توانند به اندازه چوب های سخت بادوام باشند. نمونه هایی از چوب های نرم عبارتند از سدر، چوب سرخ، صنوبر و انواع مختلف کاج. معمولاً نسبت به چوب‌های سخت ارزان‌تر و کار کردن با آنها آسان‌تر است، اما نه همیشه.

روستیک + مدرن با کاج سفید و کاج “روستیک” کار می کند. آنها همان چوب هستند، اما کاج روستایی هنوز هم بافت خشن و علائم اره را دارد. ما آن را به آرامی سمباده می زنیم تا از خرد شدن آن جلوگیری کنیم و چوب ظاهری ناتمام شبیه به چوب احیا شده را حفظ می کند. کاج یک انتخاب محبوب برای درهای انبار، میزها و سایر مبلمان است. به خوبی لکه را می گیرد، که گزینه های مختلفی برای رنگ تمام شده در اختیار شما قرار می دهد.

چوب های سخت

چوب هایی که به عنوان “چوب سخت” توصیف می شوند از درختان برگریز به دست می آیند. این چوب ها می توانند سبک وزن یا محکم تر و سنگین تر باشند. هر دو برای مبلمان استفاده می شود. نمونه‌هایی از چوب‌های سخت عبارتند از: توسکا، راش، گیلاس، سنجد، ماهون، افرا، بلوط و گردو. چوب‌های سخت مبلمان محکمی می‌سازند و رنگ‌ها، بافت‌ها و الگوهای دانه‌ای متنوعی را ارائه می‌دهند، اما معمولاً گران‌تر از چوب‌های نرم هستند.

برای اکثر میزهای ما، توسکا گره‌دار ما قیمتی یکسان یا کمی گران‌تر از کاج سفید دارد. توسکا شفاف، افرای سخت، بلوط قرمز، سنجد و گردوی سیاه قیمت بالاتری دارند. این چوب‌های سخت چوب متراکم‌تری نسبت به اکثر چوب‌های نرم ارائه می‌دهند و دانه‌های چوبی قابل توجهی دارند که هر قطعه مبلمان را منحصر به فرد می‌کند. چوب های نرم دانه چوب را نشان می دهند، اما به اندازه دانه روی چوب های سخت مشخص نیست.

میزهای گردو

چوب گردو به خاطر شکل تیره تر و جسورانه خود متمایز است و سایه های آن از قهوه ای روشن تا قهوه ای شکلاتی تیره مختلف است. گردو به خاطر سفت و فشرده بودن معروف است که آن را برای میز ناهارخوری عالی می کند. گردو به عنوان یکی از پرطرفدارترین چوب‌های موجود، می‌تواند کمی گران‌تر از سایر چوب‌های جامد خود باشد، با این حال، مطمئناً میز ناهارخوری شما را به یک ویژگی برجسته در خانه تبدیل می‌کند.

میزهای بلوط

بلوط چوبی سخت گیر است که قادر به مقاومت در برابر استفاده مداوم است و همچنین دارای زیبایی طبیعی بی انتها است که تکرار آن سخت است. از آنجایی که درختان بلوط به دوره رشد طولانی تری نیاز دارند، چوب هزینه بسیار بیشتری دارد، بنابراین می تواند گزینه گران تری باشد، بنابراین مطمئناً یک سرمایه گذاری است. به هر حال، این رشد آرام چوبی فشرده هم ساخته می شود، بهمفهوم آن است که میز شما، موقعی که به درستی از آن مراقبت کنید، می تواند در آزمون زمان مقاومت کند. حتی تنوع بسیاری در رنگ بلوط، از روشن تا تیره وجود دارد.

میزهای کاج

چوب کاج کمی نرمتر است که رنگ روشن دارد و سایه های متفاوتی از سفید مایل به کرم تا زرد دارد. در حالی که کاج معمولاً ارزان‌تر است، اما همچنان سخت پوشیده و بادوام است که آن را به گزینه‌ای عالی برای میز ناهارخوری تبدیل می‌کند. به دلیل رنگ روشن، چوب کاج نیز یک چوب عالی برای لکه گیری است که به این معنی است که می توانید به راحتی به رنگ دلخواه خود برسید تا با فضای داخلی خود مطابقت داشته باشد. و در حالی که یک ماده محکم است، وزن آن نیز سبک است که به این معنی است که می توانید به راحتی مبلمان را در خانه جابجا کنید.

توجه به این نکته مهم است که هر میز چوبی برای اطمینان از حفظ در بهترین شرایط به تعمیر و نگهداری نیاز دارد. و مانند هر میز چوبی جامد، رطوبت می تواند ویران کند، بنابراین مهم است که فوراً هرگونه ریزش را پاک کنید و مطمئن شوید که از زیر لیوانی و تختخواب تا جایی که ممکن است استفاده کنید. 

خرید جلو مبلی چوبی ، میز تلویزیون در تهران ، خرید میز ناهارخوری در کرج و تهران ، روشویی، میز کنفرانس ، دیوایدر ، میز کنسول ، ظروف روستیک و آینه چوبی و …. در کرج و تهران

ما در گردو اسلب ارائه بهترین کیفیت کالا و خدمات با مناسب ترین قیمت را وظیفه اصلی خود می دانیم.چون معتقدیم شما لایق بهترین ها هستید و اعتماد شما برای ما بهترین و بالاترین سرمایه است. جهت خرید و اطلاع از قیمت انواع خرید جلو مبلی چوبی در کرج ، میز تلویزیون ، میز ناهارخوری ، روشویی، میز کنفرانس ، دیوایدر ، میز کنسول ، ظروف روستیک و … در کرج و تهران می توانید با کارشناسان گردو اسلب در تماس باشید.

خرید جلو مبلی چوبی در کرج و تهران ، میز تلویزیون در تهران ، میز ناهارخوری گرد ، روشویی، میز کنفرانس ، دیوایدر ، میز کنسول ، ظروف روستیک ، میز تلویزیون چوبی و آینه چوبی در کرج و تهران – میز تلویزیون در تهران – گردو اسلب

تماس با ما

  • آدرس کارخانه: کرج، ابتدای جاده محمدشهر روبه روی تره بار کوچه یاس پلاک 80
  • آدرس شوروم: تهران ستارخان بعد از چهارراه خسرو جنب پست بانک پلاک 899( بازدید با هماهنگی قبلی)
  • تلفن: 09129750852
  • ایمیل: farzad.gerdooslab@gmail.com
  • اینستاگرام: gerdooslab

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *