مقالات

 هنگام خرید میز تلویزیون به چه نکاتی توجه کنیم؟

خرید میز تلویزیون - خرید میز تلویزیون چوبی در تهران - خرید جلو مبلی چوبی - تلفن: 09129750852 - گردو اسلب --

یک مبلمان و هزار انتخاب! ظاهراً این میز تلویزیونی «فقط» است، اما خرید این میز که کاملاً متناسب با اتاق و انتظارات است ممکن است چندان آسان نباشد! طیف بسیار گسترده و انتظارات نامرئی کمکی نمی کند… در این مقاله توصیه های مفیدی در مورد اینکه در انتخاب کابینت تلویزیون به چه نکاتی توجه کنید، خواهید یافت. شما را به خواندن دعوت می کنیم! آشپزخانه قلب خانه و اتاق نشیمن با تلویزیون “پنجره رنگارنگ رو به جهان” است. چگونه کابینت تلویزیون را انتخاب کنیم تا نه تنها از ظاهر، بلکه از عملکرد آن نیز لذت ببریم؟ این مبلمان باید برخی از الزامات مهم را برآورده کند تا تماشای سریال مورد علاقه شما به لذت واقعی تبدیل شود! ما در این مطلب به مبحث  هنگام خرید میز تلویزیون به چه نکاتی توجه کنیم می پردازیم. ما در گردو اسلب ارائه بهترین کیفیت کالا و خدمات با مناسب ترین قیمت را وظیفه اصلی خود می دانیم.چون معتقدیم شما لایق بهترین ها هستید و اعتماد شما برای ما بهترین و بالاترین سرمایه است. جهت خرید و اطلاع از قیمت انواع میز جلو مبلی ، میز تلویزیون چوبی ، میز ناهارخوری ، روشویی، میز کنفرانس ، دیوایدر ، میز کنسول ، ظروف روستیک و آینه چوبی و …  در کرج و تهران می توانید با کارشناسان گردو اسلب در تماس باشید.

 هنگام خرید میز تلویزیون به چه نکاتی توجه کنیم؟

اکثریت قریب به اتفاق ما “با چشمان خود انتخاب می کنیم” و مبلمان مدرن را برای اتاق نشیمن تحت تأثیر اولین تأثیری که روی ما گذاشته اند انتخاب می کنیم. زیبایی شناسی، البته، مهم است و یافتن راه حلی که تبدیل به دکوراسیون اتاق شود، اساس است، اما نمی توان مشکلات فنی را فراموش کرد. اول از همه – اندازه مانع تلویزیون.

انتخاب مبلمان با ابعادی که متناسب با فضای داخلی نباشد باعث می شود اتاق کارایی کمتری داشته باشد و در بدترین حالت – به طور کلی فضای کافی برای آن پیدا نمی کنیم. بنابراین، قبل از خرید، ارزش این را دارد که میز تلویزیون مدرن شما را در کجا قرار دهیم و میزان فضای موجود را به دقت بررسی کنیم (لازم است هم عرض و هم عمق را اندازه گیری کنیم). به این ترتیب می توان میز را به خوبی وارد فضای داخلی کرد و به این ترتیب جلوه رضایت بخشی حاصل شد.

تطبیق میز نه تنها با خود اتاق، بلکه با تلویزیون نیز مهم است. در نهایت به نقطه مرکزی آن تبدیل می شود و این پارامترهای آن است که راحتی ما را هنگام تماشای فیلم یا سریال تعیین می کند. ارزش انتخاب یک کابینت را دارد که به لطف آن تلویزیون در سطح مرکز یا کمی زیر خط چشم قرار دارد. به همین دلیل، اعضای خانواده مجبور نیستند سر خود را بلند کنند، که می تواند نه تنها با ناراحتی، بلکه مشکلات بعدی ستون فقرات نیز همراه باشد. ارتفاع بهینه معمولاً 50-60 سانتی متر است، البته این یک مقدار متغیر و کاملاً فردی است. همچنین مطمئن شوید که کابینت حداقل 10 سانتی متر پهن تر از تلویزیون باشد.

در صورت نبود فضای روی زمین، می‌توانیم میز آویز بخریم که نه تنها امکان استفاده بهینه از فضای موجود را فراهم می‌کند، بلکه ظاهری اصیل و مدرن نیز دارد. جایگزین میز های تلویزیون روی پاها است که انتظارات دوستداران راه حل های کلاسیک را برآورده می کند.

مبلمان چوبی برای اتاق نشیمن؟ یا شاید از صفحه ام دی اف؟

قبل از اینکه تصمیم به خرید میز تلویزیون بگیریم، بهتر است با موادی که از آنها ساخته شده اند آشنا شویم. این امر نه تنها بر سبک و ظاهر مبلمان تأثیر بسزایی خواهد داشت، بلکه بر دوام، دقت کار یا منحصر به فرد بودن آن نیز تأثیر می گذارد.

صفحه ام دی اف

این ماده ساخته شده از الیاف چوب چسبانده شده با درجه حرارت بالا اغلب توسط تولید کنندگان انتخاب می شود. مبلمان ساخته شده از تخته ام دی اف ارزان است و در هر بازاری یافت می شود. پردازش ساده چوب پلاستیک به این معنی است که آنها می توانند اشکال، ابعاد یا سطوح متفاوتی داشته باشند. به لطف این، در میان آنها مبلمان مدرن و کلاسیک را خواهیم یافت که مطمئناً چشمان ما را خوشحال می کند.

آیا این مواد بی عیب و نقص است؟ متاسفانه خیر. بر خلاف مبلمان چوبی، به عنوان مثال، آنهایی که از تخته ام دی اف ساخته شده اند، بسیار بیشتر در معرض آسیب مکانیکی هستند – لحظه بی توجهی می تواند باعث ایجاد آن در هنگام مونتاژ شود. بعلاوه تخته ام دی اف تحمل دما و رطوبت بالا را به خوبی ندارد و نوسازی یا تازه سازی آن بسیار دشوارتر است.

چوب

این ماده جاودانه توسط همه با کمال میل انتخاب می شود – حتی به بهای قیمت بالاتر. این به دلیل عوامل زیادی است. کابینت‌های چوبی تلویزیون طبیعی، کاملاً زیست‌محیطی هستند و آب و هوای کوچکی را در اتاق فراهم می‌کنند. آنها گرمای مورد نظر همه ما را می دهند و فضای داخلی اتاق نشیمن را دنج می کنند و اقامت در آن لذتی ناب است.

با این حال، چیزی که میز های چوبی تلویزیون را بسیار محبوب کرده است، ترکیب دوام و زیبایی است. چوب یک ماده نجیب است که با مقاومت بالاتر از حد متوسط ​​در برابر آسیب های مکانیکی مشخص می شود. به همین دلیل، حتی پس از گذشت سال ها، چشمگیر به نظر می رسد و در صورت آسیب دیدگی، به راحتی قابل ترمیم است.

فلز

جایگزین بسیار جالب برای راه حل های فوق فلز است – سرد و سنگین، اما می تواند عنصر بسیار جالبی در چیدمان اتاق نشیمن باشد. این به ویژه در فضای داخلی مدرن و مینیمالیستی که دوام و عملکرد راه حل ها مهم است، به خوبی کار خواهد کرد.

البته فلز بادوام بالاتر از حد متوسط ​​است – سطح آسیب دیدن چنین مبلمانی بسیار دشوار است و محافظت در برابر خوردگی مناسب حتی باعث ترس از رطوبت نمی شود. پایه تلویزیون روی پایه های فلزی بسیار محکم خواهد بود و تنوع رنگی متنوع به همه اجازه می دهد تا راه حل مناسب را برای خود بیابند. مبلمان فلزی البته می تواند بسیار زیبا به نظر برسد.

با این حال، باید به خاطر داشت که فلز ماده سردی است که می تواند باعث ناراحتی در داخل خانه شود. چنین فضای خانوادگی مانند چوب را به ما ارائه نمی دهد و بنابراین خیلی کمتر انتخاب می شود. بنابراین، میز های فلزی و صنعتی تلویزیون تنها برای فضای داخلی اتاق زیر شیروانی و مینیمالیستی ایده آل هستند.

خرید جلو مبلی چوبی ، میز تلویزیون در تهران ، خرید میز ناهارخوری در کرج و تهران ، روشویی، میز کنفرانس ، دیوایدر ، میز کنسول ، ظروف روستیک و آینه چوبی و …. در کرج و تهران

ما در گردو اسلب ارائه بهترین کیفیت کالا و خدمات با مناسب ترین قیمت را وظیفه اصلی خود می دانیم.چون معتقدیم شما لایق بهترین ها هستید و اعتماد شما برای ما بهترین و بالاترین سرمایه است. جهت خرید و اطلاع از قیمت انواع خرید جلو مبلی چوبی در کرج ، میز تلویزیون ، میز ناهارخوری ، روشویی، میز کنفرانس ، دیوایدر ، میز کنسول ، ظروف روستیک و … در کرج و تهران می توانید با کارشناسان گردو اسلب در تماس باشید.

خرید جلو مبلی چوبی در کرج و تهران ، میز تلویزیون در تهران ، میز ناهارخوری گرد ، روشویی، میز کنفرانس ، دیوایدر ، میز کنسول ، ظروف روستیک ، میز تلویزیون چوبی و آینه چوبی در کرج و تهران – میز تلویزیون در تهران

تماس با ما

  • آدرس کارخانه: کرج، ابتدای جاده محمدشهر روبه روی تره بار کوچه یاس پلاک 80
  • آدرس شوروم: تهران ستارخان بعد از چهارراه خسرو جنب پست بانک پلاک 899( بازدید با هماهنگی قبلی)
  • تلفن: 09129750852
  • ایمیل: farzad.gerdooslab@gmail.com
  • اینستاگرام: gerdooslab

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *