مقالات

کابرد میز کنفرانس

کابرد میز کنفرانس - خرید میز کنسول - خرید میز کنفرانس در کرج - تلفن: 09129750852 - اینستاگرام: gerdooslab

یکی از وسیله هایی که بیشتر مهم ترین وسایل مورد استفاده برای هر جلسه است، میز کنفرانس است. هنگام انتخاب یک اتاق کنفرانس مشخص، برخی از افراد اصلاً به طراحی و مبلمانی که فضا را پر می کند فکر نمی کنند در حالی که برخی دیگر صندلی ها و وسایل فانتزی را بیش از حد تجزیه و تحلیل می کنند و بیش از حد خریداری می کنند. مهم نیست که به کدام سمت متمایل شوید، میز کنفرانسی که انتخاب می کنید می تواند تأثیر زیادی بر نحوه برگزاری جلسات کاری شما داشته باشد. ما در این مطلب به مبحث کابرد میز کنفرانس می پردازیم. ما در گردو اسلب ارائه بهترین کیفیت کالا و خدمات با مناسب ترین قیمت را وظیفه اصلی خود می دانیم.چون معتقدیم شما لایق بهترین ها هستید و اعتماد شما برای ما بهترین و بالاترین سرمایه است. جهت خرید و اطلاع از قیمت انواع میز جلو مبلی ، میز تلویزیون چوبی ، میز ناهارخوری ، روشویی، میز کنفرانس ، دیوایدر ، میز کنسول ، ظروف روستیک و …  در کرج و تهران می توانید با کارشناسان گردو اسلب در تماس باشید.

کابرد میز کنفرانس

تقریباً همه افراد در مقطعی از زندگی خود یک محیط ملاقات ناخوشایند را تجربه کرده اند. هیچ چیز بدتر از این نیست که مجبور شوید به طرز ناخوشایندی دور میزی که برای اتاق کنفرانس طراحی نشده است جمع شوید. این موقعیت های ناراحت کننده باعث حواس پرتی و آزارهای جزئی می شود که باعث می شود هیچ کاری انجام نشود. به منظور اطمینان از بهره وری در جلسات خود، باید میز مناسبی را انتخاب کنید که به اندازه کافی بزرگ باشد تا تیم شما را در خود جای دهد و برای سناریوی اتاق کنفرانس عالی طراحی شده باشد.

شکل ایده آل

به طور کلی، مدیران تجاری مشتاق میزهای مستطیلی شکل را انتخاب می کنند زیرا نگران این هستند که بتوانند همه را در یک اتاق جا بدهند. در حالی که فواید زیادی برای شکل مستطیل وجود دارد، کاوش در انواع اشکال و طرح ها می تواند جدولی را نشان دهد که بهتر با نیازها و انتظارات شما مطابقت دارد. به عنوان مثال، میز U شکل توجه اتاق را به جلو برای ارائه و دمو جلب می کند. یک میز گرد برای تیم‌های کوچک‌تر و با همکاری زیاد که از برابری تیمی پیشرفت می‌کنند، کار می‌کند. یا شاید می توانید یک میز کنفرانس همه منظوره و بیضی شکل را انتخاب کنید که خلاقیت را تحریک می کند و در عین حال نقش های رهبری را در اتاق به وضوح مشخص می کند. واضح است که شما گزینه هایی دارید و همه چیز به نحوه عملکرد پویای جلسه بستگی دارد.

اولین تاثیرات خوب

آخرین چیزی که باید در نظر گرفت و اغلب در هنگام انتخاب میز کنفرانس نادیده گرفته می شود، ایجاد یک تصور اولیه خوب است. هنگامی که هر کسی، چه مشتری یا کارمند جدید، وارد یک فضای اداری می شود، احتمالاً یک یا دو ساعت را پشت میز کنفرانس سپری می کند. در اینجا آن‌ها منتظر می‌مانند، با شما تعامل می‌کنند، اوراق امضا می‌کنند و اولین تصور کلی از کسب‌وکار شما ایجاد می‌کنند. شما این فرصت را دارید که با انتخاب میز کنفرانس عالی که نه تنها از نظر زیبایی شناسی دلپذیر، بلکه کاربردی نیز باشد، از تاثیرگذاری خوب آن اطمینان حاصل کنید.

مستطیل

این میز کلاسیک از اتاق های هیئت مدیره تا میزهای شام مورد استفاده است. این رده بندی را نشان می دهد چون کسانی که در راس جدول قرار دارند می توانند دیگران را ببینند در حالی که سایر حاضران باید موقعیت خود را با توجه به صحبت کردن تغییر دهند. افزایش طول جدول به معنای واقعی کلمه باعث افزایش فاصله قدرت بین آنهایی که در کناره ها و انتهایی هستند، می شود. نسبت عرض: طول نابرابر گاهی اوقات می تواند قدرت نابرابر «سر» جدول را نسبت به بقیه نشان دهد. شاید به همین دلیل است که میزهای بسیار طولانی در اتاق های هیئت مدیره به جای جلسات طوفان فکری مشترک استفاده می شود.

در حالی که یک میز مستطیلی ممکن است ساده ترین انتخاب باشد، پارامترهای یک میز مستطیل نیز اطلاعات زیادی در مورد ساختار شرکت و نگرش نسبت به همکاری به مهمانان و کارمندان بالقوه می دهد.

میز گرد

یک میز گرد می تواند برای اشخاصی که برای اولین بار وارد یک فضای جلسه می شوند اذیت کننده باشد، و بعضی از عیب های جدی برای آنها به وجود بیاید:

  • ممکن است کمبود سطح شخصی برای دفترچه یادداشت، لپ تاپ و غیره وجود داشته باشد.
  • اگر میز خیلی بزرگ باشد، صحبت کردن با آن سخت است، اما میز خیلی کوچک می تواند به طرز ناراحت کننده ای صمیمی باشد.
  • میز گرد می تواند برای مجری که بخواهد همان تجربه را به فردی که مستقیماً در کنار او نشسته و آن طرف میز نشسته است، انتقال دهد.

با این حال، یک میز گرد با همه ایراداتش، یک ویژگی مهم رستگاری دارد: برابری. میزهای گرد برای محیط های کاری مشترک، جلسات انتقاد همتا و تعامل با مشتری عالی هستند.

U

میز جلسه U شکل دو مزیت دارد. اول، U شکل بخش بزرگی از سطح و صندلی را قربانی می کند تا تمرکز را به سمت باز میز برساند. این طراحی در حین ارائه ها، کنفرانس های ویدئویی یا نمایش محصولات مفید است. یک مجری می‌تواند به سمت هر بیننده‌ای برود که با او گفت و گو کند، مطالبی را پخش کند یا حتی یک روشی را یک به یک آموزش دهد.

دوما، این استفاده از فضا و سطح می تواند به اتاق “احساس” پربارتری بدهد. صندلی های دور یک میز U شکل بیشتر راحت هستند، اما تجملی نیستند. U شکل یک انتخاب هوشمندانه به وسیله ی شرکت برای استفاده از فضا است. مقصود از آن رساندن اطلاعات برای جلسه است. حاضران به طور ناخودآگاه از آن آگاه خواهند شد، بنابراین به فضای تحقیقی مبتنی بر اطلاعات بیشتر کمک می کنند.

خرید جلو مبلی چوبی ، میز تلویزیون در تهران ، خرید میز ناهارخوری در کرج و تهران ، روشویی، میز کنفرانس ، دیوایدر ، میز کنسول ، ظروف روستیک و …. در کرج و تهران

ما در گردو اسلب ارائه بهترین کیفیت کالا و خدمات با مناسب ترین قیمت را وظیفه اصلی خود می دانیم.چون معتقدیم شما لایق بهترین ها هستید و اعتماد شما برای ما بهترین و بالاترین سرمایه است. جهت خرید و اطلاع از قیمت انواع خرید جلو مبلی چوبی در کرج ، میز تلویزیون ، میز ناهارخوری ، روشویی، میز کنفرانس ، دیوایدر ، میز کنسول ، ظروف روستیک و … در کرج و تهران می توانید با کارشناسان گردو اسلب در تماس باشید.

خرید جلو مبلی چوبی در کرج و تهران ، میز تلویزیون در تهران ، میز ناهارخوری گرد ، روشویی، میز کنفرانس ، دیوایدر ، میز کنسول ، ظروف روستیک ، میز تلویزیون چوبی در تهران  و …. در کرج و تهران

تماس با ما

  • آدرس کارخانه: کرج، ابتدای جاده محمدشهر روبه روی تره بار کوچه یاس پلاک 80
  • آدرس شوروم: تهران ستارخان بعد از چهارراه خسرو جنب پست بانک پلاک 899( بازدید با هماهنگی قبلی)
  • تلفن: 09129750852
  • ایمیل: farzad.gerdooslab@gmail.com
  • اینستاگرام: gerdooslab

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *